Pro 10% slevu - klikněte zde!
Pro 10% slevu - klikněte zde!
Informace o promo kódu byly zaslány na zadaný e-mail
X
Už to skoro bude!

Než Vám pošleme e-mail s promo kódem, potřebujeme Váš souhlas.

Vítejte v hotelu Alqush Downtown Hotel ****

Vážení hosté,

vítejte v hotelu Alqush Downtown Hotel ****, luxusním secesním rodinném hotelu v samém středu historické části Prahy. Naše výhodná poloha situuje naše hosty do příjemné pěší vzdálenosti od Václavského náměstí a Národního muzea.

Ostatní architektonické skvosty Prahy, jako jsou Karlův most, Staroměstské náměstí, židovská čtvrť či unikátní Pražský hrad, jsou také snadno dostupné buď hotelovou limuzínou, spolehlivou městskou dopravou nebo pěšky.

Více informacíPraha

Nabízí luxusní ubytování v centru Prahy

K dispozici je zde 24 klimatizovaných dvoulůžkových pokojů s manželskou postelí, dvoulůžkových pokojů s oddělenými postelemi a podkrovních dvoulůžkových pokojů s manželskou postelí.

VŠECHNY POKOJE
Standardní jednolůžkové pokojeVšichni hosté, kteří přijíždějí sami, jsou v hotelu Alqush Downtown Hotel **** ubytováni ve standardních dvoulůžkových pokojích s manželskou postelí pro co největší pohodlí
Standardní dvoulůžkové pokojeVšechny dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí hotelu Alqush Downtown Hotel **** jsou velmi prostorné, ale liší se architektonickým řešením v závislosti na původním historickém uspořádání budovy.
Standardní dvoulůžkové pokoje s oddělenými postelemiVšechny dvoulůžkové pokoje s oddělenými postelemi hotelu Alqush Downtown Hotel **** jsou velmi prostorné, ale liší se architektonickým řešením v závislosti na původním historickém uspořádání budovy.
Standardní podkrovní dvoulůžkové pokojeVšechny podkrovní dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí hotelu Alqush Downtown Hotel **** se nachází v horním patře budovy a střešní okna jejich skloněných zdí jsou ozdobena závěsy.