Pro 10% slevu - klikněte zde!
Pro 10% slevu - klikněte zde!
Informace o promo kódu byly zaslány na zadaný e-mail
X
Už to skoro bude!

Než Vám pošleme e-mail s promo kódem, potřebujeme Váš souhlas.

Vybavení a služby poskytované v hotelu Alqush Downtown Hotel **** v Praze:

Concierge

Pomůžeme Vám naplánovat ideální dovolenou v Praze i jejím okolí.


Nechte nás postarat se o Vás i mimo hotel a přispět tak k vaší dovolené snů. Rádi Vám pomůžeme vybrat ty správné aktivity podle Vašich zájmů a délky pobytu. Dbáme na preference každého hosta a naše doporučení sestavujeme individuálně, abychom zajistili, že si z Vašeho pobytu v Praze odnesete co nejvíce. Praha není jen o návštěvě Karlova mostu, Pražského hradu, Staroměstského náměstí, Malé Strany, Petřínské rozhledny nebo Václavského náměstí. Je zde také široká nabídka výletů mimo město, koncertů, divadelních a operních představení, muzeí, výstav a dalších kulturních akcí, které Vám můžeme doporučit. Také Vám velmi rádi doporučíme místní české i mezinárodní restaurace nejen v okolí hotelu, ale i v jiných částech Prahy.


Neváhejte se nás na cokoli zeptat, neboť Alqush Downtown Hotel **** je zde pro vás, a rádi Vám budeme nápomocni!

Limuzína

Transfer limuzínou hotelu Alqush Downtown Hotel **** za výhodnou cenu.


Dopřejte si během Vaší dovolené v Praze pohodlí a luxus. Proč využívat městskou dopravu, nebo jezdit drahým taxi, když si můžete za výhodnou cenu ještě před příjezdem zarezervovat náš transfer do hotelu? Využijte limuzínu hotelu Alqush Downtown Hotel ****, která je Vám k dispozici 24 hodin denně, a zarezervujte si transfer spolu s anglicky mluvícím řidičem. Ten Vás bude očekávat s cedulkou s Vaším jménem, aby se ujistil, že se dostanete do hotelu přímo a bezpečně, a zajistí, aby byla Vaše dovolená v Praze bezproblémová už od samého začátku.


Limuzína hotelu Alqush Downtown Hotel **** pro Vás bude k dispozici během celého pobytu v Praze a pro další rezervace můžete kdykoli kontaktovat naši recepci.

Parkování

Hlídané parkování přímo před hotelem Alqush Downtown Hotel **** v Praze.


Pokud přijíždíte do Prahy autem, jistě nechcete hledat hned po příjezdu parkovací místo. Praha je známá pro nedostatek parkovacích míst a ta, která jsou k dispozici, se většinou navíc nachází v oblastech vyhrazených pro rezidenty. Nenechávejte hledání parkování na poslední chvíli a zarezervujte si před příjezdem jedno z našich hlídaných parkovacích míst přímo před hotelem.

Alqush Downtown Hotel **** disponuje parkovacími místy, která jsou k dispozici za 500 Kč (cca 19 EUR) za noc.