Pro 10% slevu - klikněte zde!
Pro 10% slevu - klikněte zde!
Informace o promo kódu byly zaslány na zadaný e-mail
X
Už to skoro bude!

Než Vám pošleme e-mail s promo kódem, potřebujeme Váš souhlas.


Alqush Downtown Hotel**** nabízí luxusní ubytování v centru Prahy

Secesní Alqush Downtown Hotel **** byl zrekonstruován v roce 2011 a jsou v něm zachovány všechny původní architektonické prvky. K dispozici je zde 24 klimatizovaných dvoulůžkových pokojů s manželskou postelí, dvoulůžkových pokojů s oddělenými postelemi a podkrovních dvoulůžkových pokojů s manželskou postelí.

Standardní jednolůžkové pokoje

Naše dvoulůžkové pokoje jsou velmi prostorné, ale liší se architektonickým řešením v závislosti na původním historickém uspořádání budovy. Naše centrální poloha nabízí buď výhled na klidné nádvoří s venkovní terasou, nebo výhled do ulice s mnoha historickými budovami staré Prahy.

Standardní dvoulůžkové pokoje

Všechny dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí hotelu Alqush Downtown Hotel **** jsou velmi prostorné, ale liší se architektonickým řešením v závislosti na původním historickém uspořádání budovy. Naše centrální poloha nabízí buď výhled na klidné nádvoří s venkovní terasou, nebo výhled do ulice s mnoha historickými budovami staré Prahy.

Standardní dvoulůžkové pokoje s oddělenými postelemi

Všechny dvoulůžkové pokoje s oddělenými postelemi hotelu Alqush Downtown Hotel **** jsou velmi prostorné, ale liší se architektonickým řešením v závislosti na původním historickém uspořádání budovy. 

Tyto pokoje jsou stejně prostorné jako pokoje s manželskou postelí. Liší se pouze rozmístěním oddělených postelí.

Naše centrální poloha nabízí buď výhled na klidné nádvoří s venkovní terasou, nebo výhled do ulice s mnoha historickými budovami staré Prahy. 

Standardní podkrovní dvoulůžkové pokoje

Všechny podkrovní dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí hotelu Alqush Downtown Hotel **** se nachází v horním patře budovy a střešní okna jejich skloněných zdí jsou ozdobena závěsy. 

Jsou velmi prostorné, ale liší se architektonickým řešením v závislosti na původním historickém uspořádání budovy.